Szczegóły ogłoszenia


Devonshire


Wanted: German Master!Stellenbeschreibung: W codziennej pracy będziesz: Posługiwać się językiem niemieckim i angielskim, Rozwijać się w zespole, który jest tak samo kreatywny jak Ty! Odpowiadać za wizualizację treści biznesowej (spokojnie, wszystkiego Cię nauczymy), Mieć kontakt z osobami, które reprezentują wysoki poziom kultury biznesowej.

Employment Location City Warszawa, PolskaWymagania: Jeżeli: Posługujesz się językiem niemieckim niczym Goethe (min. C1), Filmy anglojęzyczne ogladasz bez napisów/lektora, Masz poczucie estetyki niczym Claude Monet, Interesujesz się grafiką, fotografią, malarstwem, nauką języków obcych, Lub chcesz się pochwalić innymi zainteresowaniami niż siedzenie na kanapie przed telewizorem?

Wymagany język niemiecki, na poziomie: płynny biegły

Wymagany język angielski, na poziomie: płynny biegły


Oferujemy


Co możemy zaoferować? Na start - wynagrodzenie na poziomie ok. 5 000 PLN brutto,  Masz doświadczenie - negocjujmy! Elastyczne godziny pracy - dogadamy się, możesz pracować nawet w nocy! Ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta sportowa - standard, a może do tego masaż w miejscu pracy? Pracę w doskonale skomunikowanym Centrum Warszawy. 
Nie odkładaj swojego rozliczenia!

Odbierz swój zwrot podatku, uzyskaj zasiłek i zwrot ubezpieczenia!

Nie zastanawiaj się dłużej i dokończ formularz!